KUDDE, röllakan, skåne, vävd, 1900-tal.

2369926. KUDDE, röllakan, skåne, vävd, 1900-tal.

Ca. 48 x 67 cm. Märkt med 1813 och 1928.

Bruksskick. Bör rengöras.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick. Bör rengöras.

Antal besök: 525