PILARÍN BAYÉS. Orkesterledare.

2369779. PILARÍN BAYÉS. Orkesterledare.

Markeringsteckning på papper
Signerad, daterad 1989 och dedikerad
42x28 cm.

I gott skick, mild oxidation. Träram. Inte undersökt utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Markeringsteckning på papper
42x28 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 180