KOPPARFÖREMÅL, ca 20 delar, 1800/1900-tal.

2369770. KOPPARFÖREMÅL, ca 20 delar, 1800/1900-tal.

Ca 10 st kakformar.
3 st kaffekannor.
3 st grytor.
2 st avlånga formar.
2 kannor.

Bucklor, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 10 st kakformar.
3 st kaffekannor.
3 st grytor.
2 st avlånga formar.
2 kannor.

Bucklor, märken, fläckar.

Antal besök: 240