SPEGELSKÄNK, furu, 1800-tal.

SPEGELSKÄNK, furu, 1800-tal.
236958. SPEGELSKÄNK, furu, 1800-tal.

2 lådor, hyllinredning, spegel med hylla. Höjd 189 cm, längd 106, bredd 53 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 964