ARMBANDSUR, 18k guld, Omega Genèver. 1900-talets mitt.

236957. ARMBANDSUR, 18k guld, Omega Genèver. 1900-talets mitt.

Längd 19 cm. Vikt 25 gram.

Minimalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19 cm. Vikt 25 gram.

Minimalt bruksslitage.

Antal besök: 643