PARTI PORSLIN, 8 delar, Stig Lindberg, Gustavsberg.
236916. PARTI PORSLIN, 8 delar, Stig Lindberg, Gustavsberg.
1 st Vas, "Karneval", S. Lindberg. Höjd 15,2 cm
1 st Fat, "Karneval", S. Lindberg. ca 16 x16 cm
4 st koppar med fat, "Salix"
2 st koppar med fat, "Adam".
Slitage. Karneval-fat med skador och tillverkningsdefekter.
1 extra salix-kopp med nagg samt 13 extra adam-fat medföljer.
4 st koppar med fat, "Salix"
2 st koppar med fat, "Adam".