GOLVLAMPA, empirstil, 1900-tal.

236910. GOLVLAMPA, empirstil, 1900-tal.

Stomme av mässing. Skärm av tyg. Höjd 155 cm.

Bucklor på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor på fot.

Antal besök: 727