ALTSAXOFON, Yamaha, YAS-23. 1980-tal.

236886. ALTSAXOFON, Yamaha, YAS-23. 1980-tal.

Munstycke, rör och rörhållare, nackrem, notställ och original låda. Golvnotställ medföljer.

Bruksslitage. Minder repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 200