PER MÅNSSON, OLJA PÅ DUK, STILLEBEN.

2368635. PER MÅNSSON, OLJA PÅ DUK, STILLEBEN.

Motiv föreställande svampa. Bildmått: 56,5 x 37,5 cm. Rammått: 66 x 48 cm.

Färgbortfall samt krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 552