Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
KJERSTIN HALDEN. "Händerser i fjällvärlden, Kiruna", olja på duk, signerad Kj. Halden.
236839. KJERSTIN HALDEN. "Händerser i fjällvärlden, Kiruna", olja på duk, signerad Kj. Halden.
44 x 54 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
44 x 54 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
3 344