STOLAR, 7 st, jugend, 1920-tal.

236838. STOLAR, 7 st, jugend, 1920-tal.

Ek. Två olika klädslar.

Skador och slitage. En med reparationsbehov.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek. Två olika klädslar.

Antal besök: 1 612