SCHÄSLONG / DAGBÄDD.

SCHÄSLONG / DAGBÄDD.
2367678. SCHÄSLONG / DAGBÄDD.

Total höjd ca 77 cm
Total bredd ca 184 cm
Sitthöjd ca 45 cm.

Bruksslitage.repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
2367678. SCHÄSLONG / DAGBÄDD.

Total höjd ca 77 cm
Total bredd ca 184 cm
Sitthöjd ca 45 cm.

Antal besök: 1 164