RESVÄSKOR, 2 st. 1900-talets första hälft.

236719. RESVÄSKOR, 2 st. 1900-talets första hälft.

Höjd 47 cm Längd 68 cm Bredd 45 cm samt Höjd 33 cm, Längd 56 cm, Bredd 34 cn.

Kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kraftigt slitage.

Antal besök: 547