2 MATTOR SAMT KELIMFRAGMENT, Antika.

23671. 2 MATTOR SAMT KELIMFRAGMENT, Antika.

geometriskt mönster.

Hårt slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

geometriskt mönster.

Hårt slitage, skador.

Antal besök: 904