PISTOLER, 3 st, replikor, WW2 modeller, 1900-tal.

2366968. PISTOLER, 3 st, replikor, WW2 modeller, 1900-tal.

I metall, handtag i trä / plast.

Mekanismer fungerande, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 076