GUNNAR CYRÉN. Vas, "Sofiero", Orrefors glasbruk, signerad, 1900-talets slut.

236676. GUNNAR CYRÉN. Vas, "Sofiero", Orrefors glasbruk, signerad, 1900-talets slut.

Briljantslipad dekor. Signerad "Orrefors GC" samt numrering. Originalförpackning medföljer.Höjd: 20,5 cm.

Åldersslitage.

Gunnar Cyrén (1931–2013)

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Gunnar Cyrén (1931–2013)

Antal besök: 1 862