STEGPALL, etikettmärkt AWAB, 1900-tal.

236650. STEGPALL, etikettmärkt AWAB, 1900-tal.

Höjd ca 58 cm.

Slitage, fläckar, skador på röd dekor. Plastavslut med skador, en saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 58 cm.

Antal besök: 750