LJUSKRONA, 1900-tal.

LJUSKRONA, 1900-tal.
23665. LJUSKRONA, 1900-tal.

Mässingstomme behängd med prismor. 4 ljusarmar. Höjd ca 70 cm.

Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
23665. LJUSKRONA, 1900-tal.

Smärre skador.

Antal besök: 986