GÖRAN WÄRFF. Vas, Kosta Boda, Signerad.

236640. GÖRAN WÄRFF. Vas, Kosta Boda, Signerad.

I blåfärgat glas samt bottendel i klarglas. Höjd 16 cm. Signerad Göran Wärff i botten.

Smärre slitage.

Göran Wärff (1933–2022)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Göran Wärff (1933–2022)

Antal besök: 1 219