VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, urtavla märkt Henning Håkanson Göteborg, 1900-tal.

236639. VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, urtavla märkt Henning Håkanson Göteborg, 1900-tal.

Höjd ca 60 cm. Pendel finns.

Nyckel saknas. Slitage. Färgbortfall, dekorskador. Delvis senare bronsering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 60 cm. Pendel finns.

Antal besök: 888