SKYLT, "Fram Oil Filter", lackerad plåt.

2366311. SKYLT, "Fram Oil Filter", lackerad plåt.

35,5 x 50 cm.

Bruks- med färgslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

35,5 x 50 cm.

Antal besök: 198