BORD, rot, 1900-tal.

BORD, rot, 1900-tal.
236566. BORD, rot, 1900-tal.

Längd 110, bredd 58, höjd 85 cm.

Bruksslitage, smärre sprickbildningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
236566. BORD, rot, 1900-tal.

Antal besök: 1 029