TSUBA, Japan. Signerad JAKUSHI 若芝. 1700-1800-tal.

236514. TSUBA, Japan. Signerad JAKUSHI 若芝. 1700-1800-tal.

Konstperiod: Edo (1603–1867)
Material: Järn
Notering: Typiskt motiv av Jakushi; Vatten, båt och berg.Förvaringslåda ingår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Konstperiod: Edo (1603–1867)
Material: Järn

Antal besök: 1 291