HARALD WENTZEL. Landskap, olja på duk, signerad.

236488. HARALD WENTZEL. Landskap, olja på duk, signerad.

Ca 95 x 135 cm.

Krackelyrer, duckskada, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 95 x 135 cm.

Antal besök: 2 388