JEAN FRANCOIS MILLET (1814-1875). EFTER. TVÅ TRÄSKÄRARE.

2364347. JEAN FRANCOIS MILLET (1814-1875). EFTER. TVÅ TRÄSKÄRARE.

Kopia, signerad och daterad R. Murray 1913, olja på duk
44 x 59,5 cm.

Relined; vissa tillhörande retuschering, behöver en lätt ren.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 59,5 cm.

Antal besök: 605