SMINKBORD med PALL, 1900-talets andra hälft.

236394. SMINKBORD med PALL, 1900-talets andra hälft.

Längd 90, bredd 40, total höjd 104 cm.
Stämplade SMI.

Bruksslitage. Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplade SMI.

Bruksslitage. Smärre repor.

Antal besök: 603