TENNFÖREMÅL, 7 st, 1700/1800-tal.

236377. TENNFÖREMÅL, 7 st, 1700/1800-tal.

2 kannor höjd ca 21-26 cm. Bägare, skål mm.

Äldre lagningar, bucklor,repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 084