FAT, 3 st, tenn, Sverige, 1700/1800-tal.

236376. FAT, 3 st, tenn, Sverige, 1700/1800-tal.

1 stämplad Olof Andersson Winberg, Göteborg 1765. Diameter 35-37 cm.

Anfrätningar, lagningar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 890