RING, 14k guld med diamanter om totalt enligt gravyr 0,015ct, stämplad TET Finland 1986.

236356. RING, 14k guld med diamanter om totalt enligt gravyr 0,015ct, stämplad TET Finland 1986.

Ringstorlek ca 18.
Vikt ca 2,1 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 18.
Vikt ca 2,1 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 087