PARTI SMYCKEN, 4 delar, silver, bland annat hänge David Andersen, 1900-tal.
236349. PARTI SMYCKEN, 4 delar, silver, bland annat hänge David Andersen, 1900-tal.
Hänge, stämplad David Andersen Norway 925, svensk import, höjd ca 6,5 cm.
Hänge med sten, svensk import, höjd ca 3,5 cm.
2 st halsband, doserade bismarcklänkar, längd ca 44-48 cm.