TEKOPPAR med FAT, 8 st, porslin, Kina, Jiaqing(1796-1820).

236345. TEKOPPAR med FAT, 8 st, porslin, Kina, Jiaqing(1796-1820).

Dekor av blommor. Diam 9-14 cm.

Nagg.En kopp med lagningar. 4 fat med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 178