AINA LARSSON. 2 st, akvareller, signerade.

236337. AINA LARSSON. 2 st, akvareller, signerade.

Flicka på åsna, 66 x 51 cm.
Äldre kvinna, 64,5 x 49 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flicka på åsna, 66 x 51 cm.
Äldre kvinna, 64,5 x 49 cm.

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 8 150