FÅTÖLJ, röd tygklädsel, Norell.

2363049. FÅTÖLJ, röd tygklädsel, Norell.

Sitthöjd 42, rygghöjd 101 cm.

Slitage, skador samt rengöringsbehov.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 42, rygghöjd 101 cm.

Antal besök: 314