FÅTÖLJ, röd tygklädsel, Norell.

2363049. FÅTÖLJ, röd tygklädsel, Norell.

Sitthöjd 42, rygghöjd 101 cm.

Slitage, skador samt rengöringsbehov.

Sitthöjd 42, rygghöjd 101 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Arkaden
Antal besök: 144