Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Häst med vagn i vinterlandskap, olja på duk, otydligt signerad.
236281. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Häst med vagn i vinterlandskap, olja på duk, otydligt signerad.
40 x 61 cm.
Lagning.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 61 cm.
Lagning.
Helsingborgs Auktionskammare
711