SATSBORD, nyrokokostil, 1900-talets andra hälft.

236270. SATSBORD, nyrokokostil, 1900-talets andra hälft.

Största bordets längd 54,5, bredd 39,5, höjd 55 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 584