PARTI PORSLIN, orientaliskt.

PARTI PORSLIN, orientaliskt.
236253. PARTI PORSLIN, orientaliskt.

Imaridekor.
Bestående av koppar, fat, skålar med mera.
Största fatet diameter ca 22,5 cm.

Slitage, skador. Senare kompletterad lampdel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Imaridekor.

Antal besök: 739