KARL ABEL. Sommarlandskap, olja på pannå, signerad.

236174. KARL ABEL. Sommarlandskap, olja på pannå, signerad.

47 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 60 cm.

Antal besök: 4 968