Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
SVEN SINDE. Olja på duk, "Toulodo", signerad, daterad a tergo 1969.
236158. SVEN SINDE. Olja på duk, "Toulodo", signerad, daterad a tergo 1969.
38x46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
38x46 cm.
Leiflers Auktionshus
7 792