SVEN SINDE. Olja på duk, "Toulodo", signerad, daterad a tergo 1969.

236158. SVEN SINDE. Olja på duk, "Toulodo", signerad, daterad a tergo 1969.

38x46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38x46 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 8 508