VÄGGSKÅP, Småland, 17-1800-tal.

236101. VÄGGSKÅP, Småland, 17-1800-tal.

Väggskåp, ek
Bredd 69 cm
Djup 27 cm
Höjd 87 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väggskåp, ek
Bredd 69 cm
Djup 27 cm
Höjd 87 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 006