BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.
236097. BYRÅ, 1800-tal.

Bredd 91 cm
Djup 58 cm
Höjd 71 cm.

Bruksslitage, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!
236097. BYRÅ, 1800-tal.

Bredd 91 cm
Djup 58 cm
Höjd 71 cm.

Bruksslitage, färgsläpp.

Antal besök: 1 094