AUDUN HETLAND. 'Regndusch', serigrafi.

2360940. AUDUN HETLAND. 'Regndusch', serigrafi.

Audun Hetland, ”Ös-pös”, signerad.
Bildstorlek: 15,5cm x 17,5cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek: 15,5cm x 17,5cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 627