JOSÉ ESTEVE EDO. Skulptur, brons.

2360663. JOSÉ ESTEVE EDO. Skulptur, brons.

Kvinna med barn, signerad, höjd inkl marmorsockel 28 cm, marmorsockel 17x14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 827