PARTI LEKSAKER, 16 st, 1900-tal.

236055. PARTI LEKSAKER, 16 st, 1900-tal.

Tillverkade i plåt, trä, plast och tenn.
Diverse fordon.
Längder storlekar mellan 5 -20 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Ej funktionstestade.
Bilar med vissa defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diverse fordon.

Ålders samt bruksslitage.
Ej funktionstestade.
Bilar med vissa defekter.

Antal besök: 639