KASPER EISTRUP. "MONO", FIGURKOMPOSITION.

2359986. KASPER EISTRUP. "MONO", FIGURKOMPOSITION.

Signerad, numrerad 4/195, färglitografi, bladmått ca 53x38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 621