KOMOD med marmorskiva, 1900-talets första hälft.

235983. KOMOD med marmorskiva, 1900-talets första hälft.

Längd 75, bredd 50, höjd 103 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 526