Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Tremastare till havs, olja på duk, otydligt signerad.
235930. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Tremastare till havs, olja på duk, otydligt signerad.
60x90 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60x90 cm.
Garpenhus Auktioner
631