BORDSLAMPOR, ett par, gulmetall, 1900-talets mitt/andra hälft.

235901. BORDSLAMPOR, ett par, gulmetall, 1900-talets mitt/andra hälft.

Höjd (exklusive skärm): ca 53 cm. Med skärm: 60 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 737