ELVIN GRANATH. Ballerina, olja på duk, signerad.

235877. ELVIN GRANATH. Ballerina, olja på duk, signerad.

Ca 65 x 50 cm.

Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 65 x 50 cm.

Mindre färgbortfall.

Antal besök: 1 632