SKÅL PÅ FOT i glas, Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda.

235845. SKÅL PÅ FOT i glas, Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda.

Skål på fot. Blått överfång. Bemålad dekor.
Ulrica Hydman-Vallien. Osignerad.
Höjd 10 cm. Diameter 11,5 cm.

Bruksskick.
Repor i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 cm. Diameter 11,5 cm.

Bruksskick.
Repor i botten.

Antal besök: 1 052