DOCKVAGGA, trä, 1900-tal.

DOCKVAGGA, trä, 1900-tal.
235824. DOCKVAGGA, trä, 1900-tal.

Bemålad.
Längd 55 cm.

Slitage, färgbortfall, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad.
Längd 55 cm.

Antal besök: 609